Nawigacja
Strona główna

Forum
Galeria zdjęć
Księga Gości
Download
Linki

Chorągiew Koszalińska ZHP 1950-1993:
Przed włączeniem w ZMP
Początki Chorągwi
Duma Chorągwi
Władze Chorągwi Koszalińskiej
Poczet Komendatów Chorągwi
Rozkazy Komendanta Chorągwi
Sztandary, odznaczenia
Harcerski Ośrodek Morski w Kołobrzegu

Chorągiew Środkowopomorska ZHP 1993-1998:
Rozkazy Komendanta Chorągwi
Władze Chorągwi

Chorągiew Zachodnio-Pomorska 1945-1950:
Pierwsze dni Chorągwi Zachodnio-Pomorskiej ZHP
Władze Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP 1945-50

Hufce Chorągwi:
Hufiec ZHP Koszalin
Hufec ZHP Szczecinek
Hufiec ZHP Sławno

Naczelnictwo ZHP:
Wiadomości Urzędowe ZHP

Komisja Historyczna Hufca:
Skład Komisji Historycznej Hufca
Regulamin KHH
Archiwum Hufca
Wydania KHH
Wydania inne

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: Zdzislaw Derdon
Władze Chorągwi Środkowopomorskiej

Władze Chorągwi Środkowopomorskiej ZHP
im. gen. bryg. Mariusza Zaruskiego


w trakcie opracowywania
1993-2005

Komisja Rewizyjna Chorągwi:
hm. Marek Płaza - od 4.06.1993
hm. Bogdan Warcholiński - od 4.06.1993
hm. Róża Kido - do 18.04.1994
Bronisława Boczoń-Sapeta - od 18.04.1994
Ireneusz Naj-Ostromirski - do 15.03.1995
Wiesław Stasiński - do 15.03.1995
hm. Czesław Derdoń - od 15.03.1995
phm. Grażyna Gałek - od 15.03.1995
pwd. Stanisłwa Wachniewski - od 15.03.1995 w Prezydium KRCh

Od 9 grudnia 1995 roku po zjeździe Chorągwi Środkowopomorskiej ZHP wybrano nastepujące osoby:

Komenda Chorągwi:
hm. Jerzy Barbarowicz - Komendat Chorągwi
hm. Tomasz Katafiasz - Zastępca
hm. Jadwiga Szypritt - Zatępczyni
phm. Mariusz Burda
hm. Zofia Pietrzak (do 23.01.1998)
hm. Ryszard Zotara (do 13.03.1997)
hm. Zenon Jasik (do 11.06.1997)
hm. Marek Płaza
hm. Ryszard Sobczak (od 11.06.1997)
hm. Waldemar Wiśniewski (od 11.06.1997)
hm. Krzysztof Siwka (od 23.01.1997)

Komisja Rewizyjna Chorągwi:
hm. Zofia Drałus - Przewodnicząca (do 9.01.1998)
hm. Barbara Smugła - Z-ca Przewodniczącej (od 0.01.1998)
hm. Ryszard Sobczak - Z-ca przewodniczącej (do 27.05.1997)
hm. Paulina Barańska - Z-ca Przewodniczacej (od 16.09.1997, od 9.01.1997 - Przewodnicząca)
hm. Antoni Dzierwa - Sekretarz
phm. Konrad Chmiel
hm. Czesław Derdoń

Sąd Harcerski Chorągwi:
hm. Tadeusz Topczewski - Przewodniczący
hm. Henryk Trociuk - Z-ca Przewodniczącego
hm. Rajmund Szyling - Sekretarz (jako sekretarz do 20.06.1997)
hm. Albina Dykas
hm. Henryk Holender
hm. Zenon Korduba (do 20.06.1997)
hm. Ryszard Zabłocki
hm. Henryk Dziurdź - Sekretarz (od 20.06.1997)



Wieloletni Komendart Chorągwi Środkowopomorskiej ZHP
hm. Jerzy Barbarowicz
:

Jerzy Barbarowicz






Ostatnia aktualizacja tego działu: 06.04.2010
Losowa Fotka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

made by Pieta © 2005 - 2017

Powered by