Nawigacja
Strona główna

Forum
Galeria zdjęć
Księga Gości
Download
Linki

Chorągiew Koszalińska ZHP 1950-1993:
Przed włączeniem w ZMP
Początki Chorągwi
Duma Chorągwi
Władze Chorągwi Koszalińskiej
Poczet Komendatów Chorągwi
Rozkazy Komendanta Chorągwi
Sztandary, odznaczenia
Harcerski Ośrodek Morski w Kołobrzegu

Chorągiew Środkowopomorska ZHP 1993-1998:
Rozkazy Komendanta Chorągwi
Władze Chorągwi

Chorągiew Zachodnio-Pomorska 1945-1950:
Pierwsze dni Chorągwi Zachodnio-Pomorskiej ZHP
Władze Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP 1945-50

Hufce Chorągwi:
Hufiec ZHP Koszalin
Hufec ZHP Szczecinek
Hufiec ZHP Sławno

Naczelnictwo ZHP:
Wiadomości Urzędowe ZHP

Komisja Historyczna Hufca:
Skład Komisji Historycznej Hufca
Regulamin KHH
Archiwum Hufca
Wydania KHH
Wydania inne

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 4
Najnowszy użytkownik: Zdzislaw Derdon
G/17 ŚRODOWISKA HUFCA ZHP KOSZALIN

Koszalin, dn. 1.03.2013 r.

Wykaz akt udostępnionych. Akta nr 17

G. ŚRODOWISKA HUFCA ZHP KOSZALIN

Lp.

Znak teczki

Tytuł teczki lub tomu

Daty skrajne od-do

Kat. akt

Liczba teczek

1

2

3

4

5

6

1

2

 

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

12

13

14

 

15

 

16

17

 

18

 

 

 

19

 

20

 

 

 

 

21

 

 

 

 

22

23

24

25

26

 

27

 

 

 

 

 

 

28

 

 

29

 

 

30

 

 

31

32

 

 

 

33

34

35

36

 

37

38

39

 

40

 

 

 

41

 

42

 

 

43

 

44

45

 

 

46

 

47

48

 

 

 

49

 

50

51

52

 

 

53

 

 

54

 

55

56

57

 

58

 

59

 

60

 

 

61

62

 

 

63

 

64

 

 

 

65

66

67

68

69

 

70

71

72

 

 

 

 

 

73

 

 

74

75

76

77

 

78

 

 

 

 

 

 

79

80

17/1

17/2

 

17/3

17/4

17/5

17/6

17/7

17/8

17/9

17/10

17/11

 

17/12

17/13

17/14

 

17/15

 

17/16

17/17

 

17/18

 

 

 

17/19

 

17/20

 

 

 

 

17/21

 

 

 

 

17/22

17/23

17/24

17/25

17/26

 

17/27

 

 

 

 

 

 

17/28

 

 

17/29

 

 

17/30

 

 

17/31

17/32

 

 

 

17/33

17/34

17/35

17/36

 

17/37

17/38

17/39

 

17/40

 

 

 

17/41

 

17/42

 

 

17/43

 

17/44

17/45

 

 

17/46

 

17/47

17/48

 

 

 

17/49

 

17/50

17/51

17/52

 

 

17/53

 

 

17/54

 

17/55

17/56

17/57

 

17/58

 

17/59

 

17/60

 

 

17/61

17/62

 

 

17/63

 

17/64

 

 

 

17/65

17/66

17/67

17/68

17/69

 

17/70

17/71

17/72

 

 

 

 

 

17/73

 

 

17/74

17/75

17/76

17/77

 

17/78

 

 

 

 

 

 

17/79

17/80

2 Szczep HSPS im. Bogusława II przy ZSEE w Koszalinie

3 Szczep Drużyn Starszoharcerskich im. Andrzeja Małkowskiego przy ZS  Budowlanych

4 Szczep Drużyn HSPS im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego przy II LO

5 Szczep Drużyn Starszoharcerskich przy ZSZ nr 1

6 Szczep Drużyn HSPS przy ZS Medycznych w Koszalinie   

6 Szczep Drużyn HSPS przy ZSZ nr 1 w Koszalinie

7 Szczep Drużyn HSPS  im. Cypriana Kamila Norwida przy I LO

7 Szczep Harcerski im. por. M. Kalinowskiego

11 Szczep „Junga”

8 Czarny Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Urok”

13 Szczep Drużyn Zuchowych i Harcerskich ZHP im. Tych co Walczyli o Wolność i Bliskość Pomorza w Koszalinie

Szczep Harcerski im. Karola Świerczewskiego  przy SP nr8 w Koszalinie

Szczep „Czarna 1”  w Świeszynie

„Zielony Szczep” 10-tych Koszalińskich Drużyn Zuchowych i Harcerskich

„Zielony Szczep” 10-tych Koszalińskich Drużyn Harcerskich i Gromad  Zuchowych

Szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych „Viridis Nigrum”

Środowiskowy szczep Drużyn Harcerskich i Gromad Zuchowych w Sianowie przy SP nr 1

Szczep Środowiskowy „Imperium Słońca” w Boninie  

(77 Drużyna Harcerska im. Zawiszaków, 2 Drużyna Starszoharcer „Wagabunda”, Gromada Zuchowa „Leśna Skrzaty”)

 

Próbna Gromada Zuchowa „ Wędrowne Chochliki”, Próbna Gromada Zuchowa „Bagienne Potworki”

Gromada Zuchowa „Leśne Zuchy” w Sianowie

Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”

Gromada Zuchowa „Szalone Iskierki”

Gromada Zuchowa „Gumisie”,

„Smerfowa Gromada”

7 Gromada Zuchowa „Wesołe Druidy” w Rosnowie

7 Gromada Zuchowa „ Mrówki”

9 Gromada Zuchowa „Zaczarowane Muszelki”

14 Gromada Zuchowa „Leśne Duszki”

34 Gromada Zuchowa „Bractwo Słońca”

10 Gromada Zuchowa „Super Misie”

10 Gromada Zuchowa „Poszukiwacze Przygód”

Mistrzowskie drużyny zuchów

39 Gromada Zuchowa „Mocne Trole”

105 Gromada Zuchowa „Księżycowe Elfy”

 

Próbna Drużyna Harcerska „Czarne Duszki”,

Próbna Harcerska Drużyna Turystyczna  „Paskudy”,

Próbna Drużyna Harcerska przy Komendzie Hufca Koszalin,

Próbna Drużyna Harcerska,

Próbna Drużyna harcerska „Mielno”,

Drużyna Harcerska we wsi Głodowa,

Próbna Drużyna Harcerska „Szelest”,

Drużyna Harcerska „Tropicielo” w Sianowie

Drużyna Harcerska „Andromeda”

Harcerska Drużyna „Włóczykije w Sianowie

1 Drużyna Harcerska „Monumentum”

1 Mieleńska Drużyna harcerska „Albatros”

1 Drużyna Harcerska „Horyzont”

5 Drużyna Harcerska „Award”

6 Turystyczna Drużyna harcerska „Artemida”

8 Koszalińska Drużyna Harcerska „Srebrny Grot”

10 Krajoznawcza Drużyna Harcerska „Niedźwiedzie”

11 Drużyna Harcerska „Junior”

12 Koszalińska Drużyna Harcerska „Granto”

13 Drużyna harcerska „Bzik” w Niekłonicach

17 Przyrodnicza Drużyna Harcerska „Ekopomni”

23 Nadmorska Drużyna Harcerska „Pomarańczowi”

28 Drużyna Harcerska „Tugela” w Dąbrowie

37 Drużyna Harcerska „Obelisk”

49 Drużyna Harcerska „ Navaho”

54 Koszalińska Drużyna Harcerska „Atlantyda”

105 Drużyna harcerska „Błękitni Strzelcy”

75 Drużyna Harcerska „Nocni Myśliwi’

113 Drużyna Harcerska „Galareta’92”

 

Próbna Drużyna Starszoharcerska przy ZSZ nr1,

Próbna Drużyna Starszoharcerska przy ZS Samochodowych,

Próbna Drużyna Starszoharcerska przy ZS Rolniczych w Boninie,

Próbna Drużyna Starszoharcerska w Sianowie

Drużyna Starszoharcerska w Świeszynie,

Drużyna Starszoharcerska „Sznórófki”,

Drużyna Starszoharcerska ZSZ nr 1     ,

Drużyna Starszoharcerska  przy ZS Budowlanych,

Drużyna Starszoharcerska im. Szarych Szeregów przy ZSZ nr 1,

1 Drużyna Starszoharcerska Pożarnicza „Azimer” im. Por. Eugeniusza

Kaczyńskiego „Nurta” w Świeszynie

2 Starszoharcerska Drużyna Środowiskowa „Jungla”

3 Drużyna Starszoharcerska „Czarny Szlak”

6 Drużyna Harcerzy Starszych „Entowie”

7 Drużyna Starszoharcerska „Ogniste Szczyty” w Polanowie

10 Turystyczna Drużyna Starszoharcerska „Runo”

10 Drużyna Starszoharcerska „Dukat” przy SP nr 10 w Koszalinie

10 Turystyczna Drużyna Starszoharcerska „Dukat” (wędrown.)

11 Drużyna Starszoharcerska „Tuptusie”

11 Drużyna Starszoharcerska „Akfarga”

11 Drużyna Starszoharcerska „Żywioł”

11 Drużyna Starszoharcerska „Ranho”

22 Drużyna Starszoharcerska „Fraglesi”

22 Drużyna Starszoharcerska „Włóczęga”

27 Koszalińska Drużyna Harcerzy Starszych „Nadir”

33 Koszalińska Drużyna Starszoharcerska „Madegóha”

45 Drużyna Starszoharcerska „Nieprzemakalni”

47 Drużyna Starszoharcerska „Valhalla”

47 Drużyna Starszoharcrska „RH+”

71 Starszoharcerska Drużyna Turystyczna „Paragraf”

Drużyna Starszoharcerska „Płomień”

 

Próbna Drużyna Wędrownicza  „Wataha”,

Próbna Drużyna Wędrownicza „Wyzwanie”

10 Puszczańsko-Surwiwalowa Drużyna Wędrownicza „Czarne Pantery”

17 Drużyna Wędrownicza „Centuria Nigra”    

33 Koszalińska Drużyna Wędrownicza „Pamegóha” im. mjr. Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal”

66 Drużyna Wędrownicza „Espadon”

99 Drużyna Wędrownicza „Feniks” im. Ireny Kowalskiej –Wuttke

Harcerski Klub Turystyki Pieszej PTTK „Sezam”

 

1 Wielopoziomowa Kwatermistrzowska Drużyna Harcerska „Dipol” (1 Samodzielny Zastęp Starszoharcerski „Dipol”)

13 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Solaris”

41 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Suma Sił”

Koszalińska Wielopoziomowa Żeglarska Drużyna Harcerek  i Harcerzy „Róża Wiatrów ->1/2 F”

 

2 Drużyna Harcerska NS „Jeżyki” w Nowych Bielicach

 

Krąg Instruktorski „Wiarusy”

Młodzieżowy Krąg Instruktorski „Dzieci ST”

Krąg Instruktorski „Wariant”

Wojskowy Krąg Instruktorski „Przeciwlotnik”

Krąg Instruktorskie IB’74

Turystyczny Krąg Instruktorski „Alibaba”

Krąg Instruktorski „BAZ-A”

Krąg Instruktorski „ABW”

Akademicki Krąg Klerycki „Kruki”

 

Harcerski Klub Gier i Zabaw „Groteka”

Harcerski Klub Turystyki Pieszej PTTK „DREPTAK”

Klub Lotnik

Harcerski Klub Łączności „SP1Zey”

Harcerski Zespół Muzyczny „Roszpunki”

Harcerski Klub Fantastyki „Schubb”

Harcerska Grupa Interwencyjna Straży Ochrony Przyrody

Grupa Działań Nieregularnych „Sztorm”

Harcerska Grupa Ratownicza

Harcerska Służba Informacyjna

 

Namiestnictwo Zuchowe

Namiestnictwo Harcerskie

Namiestnictwo Starszoharcerskie

Namiestnictwo Wędrownicze

 

Drużyny, Gromady, kluby, Szczepy:

PGZ przy SP nr 5, PGZ przy społ. szkole, PGZ „Mrówki”, 11 GZ „Dzielne Krasnale”, DH „Pomorzanin” w Biesiekierzu”, 76 DH „Impuls”, 77 DH „Zawiszacy” w Boninie, 88 DH „Landara”, 44 DSH „Włóczęga”, 66 Szczep DHiZ „Espadon” im. 1 SB Spad., Harcerski Klub Spadochronowy.

 

Poczta Harcerska „Koszalin 79”

7 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „KaDwa”

11 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska „Chimera”

Związek Drużyn w Białogardzie

1980-1981

1980-1982

 

1980-1982

1980-1982

1980-1982

1980-1983

1980-1981

1988

1987-2001

2002-2005

1987-1990

 

1983-1984

1997-2002

1984-1987

 

1995-2009

 

2004-2006

2000-2002

 

1992-2001

 

 

 

1999-2001

2000- 2001

1999-2001

1992-2001

1997-1998

1999

1993

1994-1995

1994

1997-2002

1996-2003

2003-2004

1995-2007

1999-2003

1982-1984

2000-2004

2003-2005

 

2000

1993-1994

1993

1992

1994-1995

2002

2003

2001

1993-2001

1999

 

1995-1998

2005-2006

2001-2004

1995-1996

2000-2004

1996-2004

1996-2004

2001-2003

1998-1999

1993-1997

2000-2004

2003-2006

1992-2006

2000-2007

1991-1994

2001-2003

2000-2005

1993-2004

 

1983

1983

1984

2003

2004

1998

1983

1983

 

1999-2003

 

 

1996-2002

1998-2004

 

1989

1983-85

1995-2009

1993-1998

2001-2004

1988

 

1994-2000

 

2002-2005

1998-1999

1992-1993

2001-2005

1988

1991-1999

2006

 

2005-2006

2007-2009

1998-2005

2007-2009

1993-2005

 

1989-2007

2002-2005

1983-2009

 

1996-2000

 

1993-1997

1991-2009

1994

 

 

1996-2001

 

1991-1992

1993

1997

1994

1992-2005

1992-2009

2000-2003

2003-2005

2001-2005

 

1993-1994

1988-2003

1995-1997

1999-2005

2000-2001

2000-2002

2001-2002

2009

2001-2005

2002

 

1995-2005

1998-2005

1995-2004

2004

 

1991-1992

 

 

 

 

 

 

1986-2003

2003-2009

2004-11

2010-2011

A

A

 

A

A

A

A

A

A

A

A

A

 

A

A

A

 

A

 

A

A

 

A

 

 

 

A

 

A

 

 

 

 

A

 

 

 

 

A

A

A

A

A

 

A

 

 

 

 

 

 

A

 

 

 

 

 

A

 

 

A

A

 

 

 

A

A

A

A

 

A

A

A

 

A

 

 

 

A

 

A

 

 

A

 

A

A

 

 

A

 

A

A

 

 

 

A

 

A

A

A

 

 

A

 

 

A

 

A

A

A

 

A

 

A

 

A

 

 

A

A

 

 

A

 

A

 

 

 

A

A

A

A

A

 

A

A

A

 

 

 

 

 

A

 

 

A

A

A

A

 

A

 

 

 

 

 

 

A

A

1

1

 

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

1

1

1

 

2

 

1

1

 

1

 

 

 

1

 

1

 

 

 

 

1

 

 

 

 

1

1

1

1

1

 

1

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

1

 

 

1

1

 

 

 

1

1

1

1

 

1

1

1

 

1

 

 

 

1

 

1

 

 

1

 

1

1

 

 

1

 

2

1

 

 

 

1

 

1

1

1

 

 

1

 

 

1

 

1

1

1

 

1

 

3

 

1

 

 

1

1

 

 

1

 

1

 

 

 

1

1

1

1

1

 

1

1

1

 

 

 

 

 

1

 

 

1

1

1

1

 

1

 

 

 

 

 

 

3

1

Losowa Fotka
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

made by Pieta © 2005 - 2017

Powered by